1 Yıl Parça Garantisi 7/24 Telefon Desteği Orjinal Yedek Parça Garantisi Hesaplı ve Kaliteli Hizmet Kredi Kartı ile Kapıda Taksitli Ödeme
PHİLİPS BEYAZ EŞYA TEKNİK SERVİS BİZE ULAŞIN Kullanım Sözleşmesi

BÜYÜKÇEKMECE PHİLİPS SERVİSİ

Türkiye'nin ilk beyaz eşya üreticisi olan Philips Markasına yıllardır hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın gibi beyaz eşyalarda zamanla arızalar olması kaçınılmazdır hayatımızı kolaylaştıran bu ürünlerin onarımlarının güvenilir ellere teslim edilmesi ile uzun yıllar sorunsuz çalışmasını sağlayabilirsiniz. Evinizde ve iş yerinde kullanmakta olduğunuz Philips markalı ürünlerinizin onarımları için Büyükçekmece Philips Servisi sizlere bir telefon uzaklıktadır. Uzman eğitimli teknisyenler ile güvenilir Philips servis hizmeti almak için Philips Büyükçekmece Servis ile gerçekleştirebilirsiniz. Onarım esnasında kullanılan orjinal yedek parçalar ve uzman eller sayesinde 1 yıl evraklı faturalı garanti veren Büyükçekmece Philips Servisi müşterilerinin takdirini kazanmaya devam etmektedir. 1988 yılından beri sektörün öncülerinden olan işletmemiz usta öğretici , ustalık , kalfalık gibi milli eğitim'in verdiği belgelere sahip teknisyenleri bünyesinde barındırarak kaliteli servis sunmanın mutluluğunu yaşamaktadır. Büyükçekmece ve mahallerinde Philips Servis ihtiyacı olması durumunda çağrı merkezimizi aramanız yeterli olacaktır.Gelen servis teknisyenlerimiz cihazınıza müdahale ederek yerinde bakım yapacak veya atölyeye alarak onarımı gerçekleşirecektir.

PHİLİPS BÜYÜKÇEKMECE SERVİSİ HANGİ CİHAZLARA HİZMET SUNAR
Büyükçekmece Philips Bulaşık Makinesi Servisi
Büyükçekmece Philips Fırın Servisi
Büyükçekmece Philips Çamaşır Makinesi Servisi
Büyükçekmece Philips Buzdolabı Servisi
Büyükçekmece Philips Ankastre Ocak Servisi
Büyükçekmece Philips Televizyon Servisi

Sizler bir adım kadar yakınız.
Güvenilir Uzman Büyükçekmece Philips Servis Yetkililerine Ulaşmak İçin
Lütfen Bizimle İrtibata Geçiniz


19 Mayıs Mah. Ahmediye Mah. Alkent 2000 Mah. Atatürk Mah. Bahçelievler Mah. Batıköy Mah. Celaliye Mah. Cumhuriyet Mah. Dizdariye Mah. Fatih Mah. Güzelce Mah. Hürriyet Mah. Kamiloba Mah. Karaağaç Mah. Kumburgaz Mah. Mimarsinan Mah. Muratbey Mah. Muratçeşme Mah. Türkoba Mah. Ulus Mah. Yeni Mah.
©2022 - Sitede ismi geçen ve gösterilen logolar ilgili firmanın tesçilli logolarıdır . Özel Beyaz Eşya Servisi Olarak Hizmet Vermekteyiz.