1 Yıl Parça Garantisi 7/24 Telefon Desteği Orjinal Yedek Parça Garantisi Hesaplı ve Kaliteli Hizmet Kredi Kartı ile Kapıda Taksitli Ödeme
PHİLİPS BEYAZ EŞYA TEKNİK SERVİS BİZE ULAŞIN Kullanım Sözleşmesi

ÇEKMEKÖY PHİLİPS SERVİSİ

Türkiye'nin ilk beyaz eşya üreticisi olan Philips Markasına yıllardır hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın gibi beyaz eşyalarda zamanla arızalar olması kaçınılmazdır hayatımızı kolaylaştıran bu ürünlerin onarımlarının güvenilir ellere teslim edilmesi ile uzun yıllar sorunsuz çalışmasını sağlayabilirsiniz. Evinizde ve iş yerinde kullanmakta olduğunuz Philips markalı ürünlerinizin onarımları için Çekmeköy Philips Servisi sizlere bir telefon uzaklıktadır. Uzman eğitimli teknisyenler ile güvenilir Philips servis hizmeti almak için Philips Çekmeköy Servis ile gerçekleştirebilirsiniz. Onarım esnasında kullanılan orjinal yedek parçalar ve uzman eller sayesinde 1 yıl evraklı faturalı garanti veren Çekmeköy Philips Servisi müşterilerinin takdirini kazanmaya devam etmektedir. 1988 yılından beri sektörün öncülerinden olan işletmemiz usta öğretici , ustalık , kalfalık gibi milli eğitim'in verdiği belgelere sahip teknisyenleri bünyesinde barındırarak kaliteli servis sunmanın mutluluğunu yaşamaktadır. Çekmeköy ve mahallerinde Philips Servis ihtiyacı olması durumunda çağrı merkezimizi aramanız yeterli olacaktır.Gelen servis teknisyenlerimiz cihazınıza müdahale ederek yerinde bakım yapacak veya atölyeye alarak onarımı gerçekleşirecektir.

PHİLİPS ÇEKMEKÖY SERVİSİ HANGİ CİHAZLARA HİZMET SUNAR
Çekmeköy Philips Bulaşık Makinesi Servisi
Çekmeköy Philips Fırın Servisi
Çekmeköy Philips Çamaşır Makinesi Servisi
Çekmeköy Philips Buzdolabı Servisi
Çekmeköy Philips Ankastre Ocak Servisi
Çekmeköy Philips Televizyon Servisi

Sizler bir adım kadar yakınız.
Güvenilir Uzman Çekmeköy Philips Servis Yetkililerine Ulaşmak İçin
Lütfen Bizimle İrtibata Geçiniz


Alemdağ Mah. Aydınlar Mah. Cumhuriyet Mah. Çamlık Mah. Çatalmeşe Mah. Çekmeköy Mah. Ekşioğlu Mah. Güngören Mah. Hamidiye Mah. Hüseyinli Köyü Kirazlıdere Mah. Koçullu Köyü Mehmetakifersoy Mah. Mimarsinan Mah. Nişantepe Mah. Ömerli Mah. Reşadiye Köyü Sırapınar Köyü Soğukpınar Mah. Sultançiftliği Mah.
©2022 - Sitede ismi geçen ve gösterilen logolar ilgili firmanın tesçilli logolarıdır . Özel Beyaz Eşya Servisi Olarak Hizmet Vermekteyiz.