1 Yıl Parça Garantisi 7/24 Telefon Desteği Orjinal Yedek Parça Garantisi Hesaplı ve Kaliteli Hizmet Kredi Kartı ile Kapıda Taksitli Ödeme
PHİLİPS BEYAZ EŞYA TEKNİK SERVİS BİZE ULAŞIN Kullanım Sözleşmesi

ÜSKÜDAR PHİLİPS SERVİSİ

Türkiye'nin ilk beyaz eşya üreticisi olan Philips Markasına yıllardır hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın gibi beyaz eşyalarda zamanla arızalar olması kaçınılmazdır hayatımızı kolaylaştıran bu ürünlerin onarımlarının güvenilir ellere teslim edilmesi ile uzun yıllar sorunsuz çalışmasını sağlayabilirsiniz. Evinizde ve iş yerinde kullanmakta olduğunuz Philips markalı ürünlerinizin onarımları için Üsküdar Philips Servisi sizlere bir telefon uzaklıktadır. Uzman eğitimli teknisyenler ile güvenilir Philips servis hizmeti almak için Philips Üsküdar Servis ile gerçekleştirebilirsiniz. Onarım esnasında kullanılan orjinal yedek parçalar ve uzman eller sayesinde 1 yıl evraklı faturalı garanti veren Üsküdar Philips Servisi müşterilerinin takdirini kazanmaya devam etmektedir. 1988 yılından beri sektörün öncülerinden olan işletmemiz usta öğretici , ustalık , kalfalık gibi milli eğitim'in verdiği belgelere sahip teknisyenleri bünyesinde barındırarak kaliteli servis sunmanın mutluluğunu yaşamaktadır. Üsküdar ve mahallerinde Philips Servis ihtiyacı olması durumunda çağrı merkezimizi aramanız yeterli olacaktır.Gelen servis teknisyenlerimiz cihazınıza müdahale ederek yerinde bakım yapacak veya atölyeye alarak onarımı gerçekleşirecektir.

PHİLİPS ÜSKÜDAR SERVİSİ HANGİ CİHAZLARA HİZMET SUNAR
Üsküdar Philips Bulaşık Makinesi Servisi
Üsküdar Philips Fırın Servisi
Üsküdar Philips Çamaşır Makinesi Servisi
Üsküdar Philips Buzdolabı Servisi
Üsküdar Philips Ankastre Ocak Servisi
Üsküdar Philips Televizyon Servisi

Sizler bir adım kadar yakınız.
Güvenilir Uzman Üsküdar Philips Servis Yetkililerine Ulaşmak İçin
Lütfen Bizimle İrtibata Geçiniz


Acıbadem Mah. Ahmediye Mah. Altunizade Mah. Aziz Mahmut Hüdayi Mah. Bahçelievler Mah. Barbaros Mah. Beylerbeyi Mah. Bulgurlu Mah. Burhaniye Mah. Cumhuriyet Mah. Çengelköy Mah. Ferah Mah. Güzeltepe Mah. İcadiye Mah. Kandilli Mah. Kısıklı Mah. Kirazlıtepe Mah. Kuleli Mah. Kuzguncuk Mah. Küçükçamlıca Mah. Küçüksu Mah. Küplüce Mah. Mehmet Akif Ersoy Mah. Mimar Sinan Mah. Muratreis Mah. Salacak Mah. Selamiali Mah. Selimiye Mah. Sultantepe Mah. Ünalan Mah. Valideiatik Mah. Yavuztürk Mah. Zeynep Kamil Mah.
©2022 - Sitede ismi geçen ve gösterilen logolar ilgili firmanın tesçilli logolarıdır . Özel Beyaz Eşya Servisi Olarak Hizmet Vermekteyiz.