1 Yıl Parça Garantisi 7/24 Telefon Desteği Orjinal Yedek Parça Garantisi Hesaplı ve Kaliteli Hizmet Kredi Kartı ile Kapıda Taksitli Ödeme
PHİLİPS BEYAZ EŞYA TEKNİK SERVİS BİZE ULAŞIN Kullanım Sözleşmesi

PENDİK PHİLİPS SERVİSİ

Türkiye'nin ilk beyaz eşya üreticisi olan Philips Markasına yıllardır hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın gibi beyaz eşyalarda zamanla arızalar olması kaçınılmazdır hayatımızı kolaylaştıran bu ürünlerin onarımlarının güvenilir ellere teslim edilmesi ile uzun yıllar sorunsuz çalışmasını sağlayabilirsiniz. Evinizde ve iş yerinde kullanmakta olduğunuz Philips markalı ürünlerinizin onarımları için Pendik Philips Servisi sizlere bir telefon uzaklıktadır. Uzman eğitimli teknisyenler ile güvenilir Philips servis hizmeti almak için Philips Pendik Servis ile gerçekleştirebilirsiniz. Onarım esnasında kullanılan orjinal yedek parçalar ve uzman eller sayesinde 1 yıl evraklı faturalı garanti veren Pendik Philips Servisi müşterilerinin takdirini kazanmaya devam etmektedir. 1988 yılından beri sektörün öncülerinden olan işletmemiz usta öğretici , ustalık , kalfalık gibi milli eğitim'in verdiği belgelere sahip teknisyenleri bünyesinde barındırarak kaliteli servis sunmanın mutluluğunu yaşamaktadır. Pendik ve mahallerinde Philips Servis ihtiyacı olması durumunda çağrı merkezimizi aramanız yeterli olacaktır.Gelen servis teknisyenlerimiz cihazınıza müdahale ederek yerinde bakım yapacak veya atölyeye alarak onarımı gerçekleşirecektir.

PHİLİPS PENDİK SERVİSİ HANGİ CİHAZLARA HİZMET SUNAR
Pendik Philips Bulaşık Makinesi Servisi
Pendik Philips Fırın Servisi
Pendik Philips Çamaşır Makinesi Servisi
Pendik Philips Buzdolabı Servisi
Pendik Philips Ankastre Ocak Servisi
Pendik Philips Televizyon Servisi

Sizler bir adım kadar yakınız.
Güvenilir Uzman Pendik Philips Servis Yetkililerine Ulaşmak İçin
Lütfen Bizimle İrtibata Geçiniz


Ahmetyesevi Mah. Bahçelievler Mah. Ballıca Köyü Batı Mah. Çamçeşme Mah. Çamlık Mah. Çınardere Mah. Doğu Mah. Dumlupınar Mah. Emirli Köyü Ertuğrulgazi Mah. Esenler Mah. Esenyalı Mah. Fatih Mah. Fevziçakmak Mah. Göçbeyli Köyü Güllübağlar Mah. Güzelyalı Mah. Harmandere Mah. Kavakpınar Mah. Kaynarca Mah. Kurna Köyü Kurtdoğmuş Köyü Kurtköy Mah. Orhangazi Mah. Orta Mah. Ramazanoğlu Mah. Sanayi Mah. Sapanbağları Mah. Sülüntepe Mah. Şeyhli Mah. Velibaba Mah. Yayalar Mah. Yenimahalle Mah. Yenişehir Mah. Yeşilbağlar Mah.
©2022 - Sitede ismi geçen ve gösterilen logolar ilgili firmanın tesçilli logolarıdır . Özel Beyaz Eşya Servisi Olarak Hizmet Vermekteyiz.