1 Yıl Parça Garantisi 7/24 Telefon Desteği Orjinal Yedek Parça Garantisi Hesaplı ve Kaliteli Hizmet Kredi Kartı ile Kapıda Taksitli Ödeme
PHİLİPS BEYAZ EŞYA TEKNİK SERVİS BİZE ULAŞIN Kullanım Sözleşmesi

ÜMRANİYE PHİLİPS SERVİSİ

Türkiye'nin ilk beyaz eşya üreticisi olan Philips Markasına yıllardır hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın gibi beyaz eşyalarda zamanla arızalar olması kaçınılmazdır hayatımızı kolaylaştıran bu ürünlerin onarımlarının güvenilir ellere teslim edilmesi ile uzun yıllar sorunsuz çalışmasını sağlayabilirsiniz. Evinizde ve iş yerinde kullanmakta olduğunuz Philips markalı ürünlerinizin onarımları için Ümraniye Philips Servisi sizlere bir telefon uzaklıktadır. Uzman eğitimli teknisyenler ile güvenilir Philips servis hizmeti almak için Philips Ümraniye Servis ile gerçekleştirebilirsiniz. Onarım esnasında kullanılan orjinal yedek parçalar ve uzman eller sayesinde 1 yıl evraklı faturalı garanti veren Ümraniye Philips Servisi müşterilerinin takdirini kazanmaya devam etmektedir. 1988 yılından beri sektörün öncülerinden olan işletmemiz usta öğretici , ustalık , kalfalık gibi milli eğitim'in verdiği belgelere sahip teknisyenleri bünyesinde barındırarak kaliteli servis sunmanın mutluluğunu yaşamaktadır. Ümraniye ve mahallerinde Philips Servis ihtiyacı olması durumunda çağrı merkezimizi aramanız yeterli olacaktır.Gelen servis teknisyenlerimiz cihazınıza müdahale ederek yerinde bakım yapacak veya atölyeye alarak onarımı gerçekleşirecektir.

PHİLİPS ÜMRANİYE SERVİSİ HANGİ CİHAZLARA HİZMET SUNAR
Ümraniye Philips Bulaşık Makinesi Servisi
Ümraniye Philips Fırın Servisi
Ümraniye Philips Çamaşır Makinesi Servisi
Ümraniye Philips Buzdolabı Servisi
Ümraniye Philips Ankastre Ocak Servisi
Ümraniye Philips Televizyon Servisi

Sizler bir adım kadar yakınız.
Güvenilir Uzman Ümraniye Philips Servis Yetkililerine Ulaşmak İçin
Lütfen Bizimle İrtibata Geçiniz


Ademyavuz Mah. Altınşehir Mah. Armağanevler Mah. Aşağıdudullu Mah. Atakent Mah. Atatürk Mah. Cemilmeriç Mah. Çakmak Mah. Çamlık Mah. Dumlupınar Mah. Elmalıkent Mah. Esenevler Mah. Esenkent Mah. Esenşehir Mah. Fatihsultanmehmet Mah. Hekimbaşı Mah. Huzur Mah. Ihlamurkuyu Mah. İnkılap Mah. İstiklal Mah. Kazımkarabekir Mah. Madenler Mah. Mehmetakif Mah. Namıkkemal Mah. Necipfazıl Mah. Parseller Mah. Saray Mah. Sarıgazi Köyü Site Mah. Şerifali Mah. Tantavi Mah. Tatlısu Mah. Tepeüstü Mah. Topağacı Mah. Yamanevler Mah. Yenidoğan Köyü Yukarıdudullu Mah.
©2022 - Sitede ismi geçen ve gösterilen logolar ilgili firmanın tesçilli logolarıdır . Özel Beyaz Eşya Servisi Olarak Hizmet Vermekteyiz.