1 Yıl Parça Garantisi 7/24 Telefon Desteği Orjinal Yedek Parça Garantisi Hesaplı ve Kaliteli Hizmet Kredi Kartı ile Kapıda Taksitli Ödeme
PHİLİPS BEYAZ EŞYA TEKNİK SERVİS BİZE ULAŞIN Kullanım Sözleşmesi

KÜÇÜKÇEKMECE PHİLİPS SERVİSİ

Türkiye'nin ilk beyaz eşya üreticisi olan Philips Markasına yıllardır hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın gibi beyaz eşyalarda zamanla arızalar olması kaçınılmazdır hayatımızı kolaylaştıran bu ürünlerin onarımlarının güvenilir ellere teslim edilmesi ile uzun yıllar sorunsuz çalışmasını sağlayabilirsiniz. Evinizde ve iş yerinde kullanmakta olduğunuz Philips markalı ürünlerinizin onarımları için Küçükçekmece Philips Servisi sizlere bir telefon uzaklıktadır. Uzman eğitimli teknisyenler ile güvenilir Philips servis hizmeti almak için Philips Küçükçekmece Servis ile gerçekleştirebilirsiniz. Onarım esnasında kullanılan orjinal yedek parçalar ve uzman eller sayesinde 1 yıl evraklı faturalı garanti veren Küçükçekmece Philips Servisi müşterilerinin takdirini kazanmaya devam etmektedir. 1988 yılından beri sektörün öncülerinden olan işletmemiz usta öğretici , ustalık , kalfalık gibi milli eğitim'in verdiği belgelere sahip teknisyenleri bünyesinde barındırarak kaliteli servis sunmanın mutluluğunu yaşamaktadır. Küçükçekmece ve mahallerinde Philips Servis ihtiyacı olması durumunda çağrı merkezimizi aramanız yeterli olacaktır.Gelen servis teknisyenlerimiz cihazınıza müdahale ederek yerinde bakım yapacak veya atölyeye alarak onarımı gerçekleşirecektir.

PHİLİPS KÜÇÜKÇEKMECE SERVİSİ HANGİ CİHAZLARA HİZMET SUNAR
Küçükçekmece Philips Bulaşık Makinesi Servisi
Küçükçekmece Philips Fırın Servisi
Küçükçekmece Philips Çamaşır Makinesi Servisi
Küçükçekmece Philips Buzdolabı Servisi
Küçükçekmece Philips Ankastre Ocak Servisi
Küçükçekmece Philips Televizyon Servisi

Sizler bir adım kadar yakınız.
Güvenilir Uzman Küçükçekmece Philips Servis Yetkililerine Ulaşmak İçin
Lütfen Bizimle İrtibata Geçiniz


Atakent Mah. Atatürk Mah. Beşyol Mah. Cennet Mah. Cumhuriyet Mah. Fatih Mah. Fevziçakmak Mah. Gültepe Mah. Halkalımerkez Mah. İnönü Mah. İstasyon Mah. Kanarya Mah. Kartaltepe Mah. Kemalpaşa Mah. Mehmetakif Mah. Söğütlüçeşme Mah. Sultanmurat Mah. Tevfikbey Mah. Yarımburgaz Mah. Yeni Mah. Yeşilova Mah.
©2022 - Sitede ismi geçen ve gösterilen logolar ilgili firmanın tesçilli logolarıdır . Özel Beyaz Eşya Servisi Olarak Hizmet Vermekteyiz.